نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: یه دختر مغرور بودم ...

757
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5754
    تشکـر
    12
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    10

یه دختر مغرور بودم ...

سلام از پسری که بهم علاقه داشت بیشتر اوقات فرار میکردم ولی دوسش داشتم و دارم ... از نگاه هاش خجالت میکشیدم ... حالا دیگه کمتر بهم توجه میکنه ... یعنی می خواد من ازش فرار نکنم اینطوری خیلی راحت تر شدم ولی از جهتی نگرانم نکنه لجبازی میکنه ....و دیگه دوسم نداره ؟؟ بنطرتون چگور رفتار کنم اگه کمی نرم تر بشم و فرار نکنم ...خوبه ؟ مردا رفتار احساسیشون تو محیط کاری تغییر میکنه ؟؟؟ چرا؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : یه دختر مغرور بودم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط marham نمایش پست ها
    سلام از پسری که بهم علاقه داشت بیشتر اوقات فرار میکردم ولی دوسش داشتم و دارم ... از نگاه هاش خجالت میکشیدم ... حالا دیگه کمتر بهم توجه میکنه ... یعنی می خواد من ازش فرار نکنم اینطوری خیلی راحت تر شدم ولی از جهتی نگرانم نکنه لجبازی میکنه ....و دیگه دوسم نداره ؟؟ بنطرتون چگور رفتار کنم اگه کمی نرم تر بشم و فرار نکنم ...خوبه ؟ مردا رفتار احساسیشون تو محیط کاری تغییر میکنه ؟؟؟ چرا؟؟؟
    سلام دوست من شما تو پستای قبلیتونم ازاین حرفا زدین......چرا همش دوست داری تو رویا و تخیل زندگی کنی واذیت شی چرا نمیری باهاش حرف بزنی رک وراست ببینی چه حسی بهت داره .........
    خواهر گلم غرورتو بذارکناراصلا مطمئنی که دوست داره ؟

3. 2 کاربران زیر از farimah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد